CZEŚĆ! 

Jesteśmy parą fotografów ślubnych :)
Praca w duecie pozwala nam złapać w kadr zdecydowanie więcej momentów, niż praca w pojedynkę. 
Mamy różne spojrzenia, ale tę samą zasadę przy fotografowaniu: PORZĄDEK w kadrze. Oczywiście odpowiednie światło - to dla nas priorytet. Jesteśmy fanami zdjęć we mgle i przy wschodach słońca. 
Fotografując reportaż ślubny jesteśmy zdani na pogodę i konkretną porę dnia, które nie zawsze nam sprzyjają. Mając jednak świadomość, jak nieodpowiednie światło może zepsuć nawet najciekawszy kadr, robimy wszystko co w naszej mocy, by nie polec na "polu bitwy" ;)
Poza pracą... c
zas wolny spędzamy na wędrówkach i poszukiwaniu ciekawych zakątków naszego regionu - z aparatami w garści lub bez ;) 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać poprzez wpłatę zaliczki, przy podpisywaniu umowy. Umowę podpisujemy i wysyłamy pocztą e-mailową, lub umawiając się z Wami osobiście. 

Na jakim sprzęcie pracujecie?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Sony. Posiadamy zestaw pełnoklatkowych bezlusterkowców i stałoogniskowych obiektywów najwyższej klasy :)

Jesteśmy z daleka. Czy możecie do nas przyjechać? 

Oczywiście, że tak :) Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie, więc działamy na terenie województwa podkarpackiego i sąsiadujących: małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zdarza się, że jedziemy też w dalsze zakątki, nawet kilkaset kilometrów, zwłaszcza na sesje plenerowe. Wiąże się to wtedy z dodatkowymi kosztami za dojazd. 

Co zawiera podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to zdjęcia od przygotowań pary młodej przed ślubem do oczepin. Zawiera również sesję z rodziną i gośćmi w trakcie uroczystości. Zdjęcia są przygotowane i obrobione w programie graficznym, dostajecie je na gustownym pendrivie. Dodatkowo, w trakcie przyjęcia weselnego, wykonujemy natychmiastowe odbitki instaxem Fujifilm. Świetnie sprawdzają się one do wpisu w Księdze Gości lub jako pamiątka z wesela.

Ile zdjęć wykonujecie podczas reportażu?

W ciągu całego dnia reportażu wykonujemy od 1000 do 5000 tysięcy zdjęć. Wszystko zależy od zakresu realizacji, długości reportażu oraz intensywności zabawy :) Ze wszystkich zdjęć wybieramy najlepsze i poddajemy edycji.

Ile zdjęć otrzymamy?

Wszystko zależy od wybranej usługi (szczegóły w zakładce "CENNIK"). Wybieramy wszystkie dobre i różniące się od siebie ujęcia i te poddajemy edycji. Staramy się przy tym patrzeć obiektywnie i wybierać też ujęcia, które dla was mogą mieć wartość sentymentalną.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

 Staramy się dotrzymać terminu 40 dni roboczych. Wiemy z doświadczenia, z jaką niecierpliwością pary oczekują na zdjęcia :)

Jak przekażecie nam zdjęcia?

Obrobione zdjęcia zapisujemy na gustownym pendrivie. Na życzenie naszych Par Młodych dodajemy też do niego eleganckie drewniane pudełko (zdjęcia dostępne w zakładce "DLA WAS"). Oferujemy również wysokiej jakości fotoksiążki i fotoalbumy.