Witamy w miejscu, gdzie Twoje pytania i nurtujące myśli spotykają się z odpowiedziami. Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla Ciebie :)
Jeśli masz pytanie, którego tutaj nie ma, napisz do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Jak dokonać rezerwacji?
Jeśli zdecydujecie, że to właśnie my będziemy mieli zaszczyt towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym Dniu, podpisujemy wtedy umowę i rezerwujemy dla Was termin w 100%. Umowę taką wysyłamy pocztą e-mailową, lub spotykamy się z Wami osobiście (wszystko zależy od odległości jaka nas dzieli i od Was - czy macie ochotę się spotkać ;) ). Nie ukrywamy, że jeśli tylko są możliwości, wolimy spotkać się z Wami osobiście. Mamy wtedy okazję do poznania się, a w dniu ślubu nie jesteśmy już dla Was tacy obcy ;)


Na jakim sprzęcie pracujecie?
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Sony. Posiadamy zestaw pełnoklatkowych bezlusterkowców i stałoogniskowych obiektywów najwyższej klasy :)


Jesteśmy z daleka. Czy możecie do nas przyjechać?
Oczywiście, że tak :) Działamy na terenie województwa podkarpackiego i sąsiadujących: małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego, ale nie martwcie się - dojedziemy w każde miejsce, w którym wymarzycie sobie złożenie przysięgi, czy sesję plenerową. Dojazd i nocleg jest już wliczony w koszt każdego pakietu.


Nie wiemy jako pozować. Pomożecie?
Jak najbardziej! To OK, że nie wiecie do końca jak się zachować przed aparatem. My stawiamy głównie na naturalność, na Wasze typowe miny, reakcje, typowe grymasy i układ ciała. Ważne jest, żebyście podczas sesji czuli się komfortowo. Najważniejsze zadanie to zrelaksować się i dobrze się bawić. Nie traktujcie fotografowania zbyt serio. To ma być dobra zabawa :)


Czy zawsze pracujecie we dwójkę?
Tak. Praca we dwójkę daje nam poczucie komfortu, a Wam - bardziej urozmaicone kadry. Gdy na weselu dużo się dzieje, warto pomyśleć o 2 fotografach. Szansa, że coś umknie i nie zostanie uwiecznione na zdjęciach jest wtedy dużo mniejsza :)


Czy obrabiacie zdjęcia?
Tak, każde ujęcie przechodzi u nas proces postprodukcji, ale nie inwazyjny. Mamy słabość do czarno-białej fotografii, więc część zdjęć (tych, które mają w sobie to coś, co sprawia, że w takich klimatach wyglądają lepiej) oddajemy Wam jako czarno-białe.


Co zawiera podstawowa oferta?
Podstawowa oferta to zdjęcia od przygotowań Pary Młodej przed ślubem do oczepin włącznie. Zawiera również sesję z Rodziną i Gośćmi w trakcie uroczystości. Zdjęcia są przygotowane i obrobione w programie graficznym, dostajecie je na gustownym pendrivie. Dodatkowo, w trakcie przyjęcia weselnego, wykonujemy natychmiastowe odbitki instaxem Fujifilm. Świetnie sprawdzają się one do wpisu w Księdze Gości lub jako pamiątka z wesela.


Ile zdjęć wykonujecie podczas reportażu?
W ciągu całego dnia reportażu wykonujemy od 1000 do 5000 tysięcy zdjęć. Wszystko zależy od zakresu realizacji, długości reportażu oraz intensywności zabawy :) Ze wszystkich zdjęć wybieramy najlepsze i poddajemy edycji.


Ile zdjęć otrzymamy?
Wszystko zależy od wybranej usługi (szczegóły w zakładce "OFERTA"). Wybieramy wszystkie dobre i różniące się od siebie ujęcia i te poddajemy edycji. Staramy się przy tym patrzeć obiektywnie i wybierać też ujęcia, które dla was mogą mieć wartość sentymentalną.


Jaki jest czas oczekiwania na materiały?
 Staramy się dotrzymać terminu 40 dni roboczych. Wiemy z doświadczenia, z jaką niecierpliwością Pary oczekują na zdjęcia :)
Poza tym zawsze staramy się już po kilku dniach opublikować w prywatnej galerii na naszej stronie www tzw. "zwiastun", czyli kilkanaście ujęć, byście mogli od razu wrócić do tych niezwykłych chwil.


Jak przekażecie nam zdjęcia?
Obrobione zdjęcia zapisujemy na gustownym pendrivie, który dostajecie od nas w eleganckim, drewnianym pudełeczku. W każdej chwili możecie też zamówić większe pudełko mieszczące pendriva i odbitki, a także fotoksiążki i fotoalbumy, których galerię możecie znaleźć w naszej ofercie.